PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715193}
8,5 368
ocen
8,5 10 1 368
Return of the Obra Dinn
powrót do forum gry Return of the Obra Dinn

Dobra gra i w sumie tylko dobra. Aż tak rewelacyjna w moim odczuciu nie była. Takie składanie w całość fragmentów historii praktycznie od końca jest zawsze sztucznym utrudnieniem. Ciężej stworzyć opowieść, którą rozwiązujemy w pewnej kolejności, a która potrafi nas mimo wszystko zaskoczyć. Niemniej w Obra Dinn ma to uzasadnienie w fabule, więc trzeba było grać wg zasad twórcy :) Ogólnie odkrywanie losów załogi potrafiło wciągnąć na tyle, że nie odczuwałem znużenia. Jednak większe pół załogi ustaliłem w ostatniej godzinie gry. Początkowo szło żmudnie, ale później szybko odkrywamy kto jest kim i jaki los spotkał daną postać. Czasami strzelałem z dopasowaniem nazwisk (głównie ruscy i azjatycka część załogi) jak i trochę kombinowało się z nazwaniem losu, jaki spotkał poszczególnych nieszczęśników.
Oprawa audiowizualna jest w porządku - myślałem, że grafika będzie nieczytelna, ale jednak w niczym nie przeszkadzała.
Ogólnie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones