PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615292}

Osmos

6,9 162
oceny
6,9 10 1 162

Osmos
powrót do forum gry Osmos

Gracz steruje... ja wiem? Komórką? Atomem? Latasz tym czymś po kosmosie i zbierasz inne cosie - jeśli jesteś od nich większy, połykasz je i stajesz się większy. Jeśli one są większe od ciebie, połykają cię i przegrywasz. Celem gry zazwyczaj jest urosnąć do gigantycznych rozmiarów, czyli połknąć większość pozostałych kulek na mapie. Całość dzięki desingowi i muzyce sprawia, że granie w to jest doznaniem z początku wręcz eterycznym, przypominającym medytację - tutaj poruszasz się powoli. Takie tempo gry nie jest dla każdego, i co ważniejsze, jest wyzwaniem. To naprawdę jest trudne, samo przejście tutoriala zajęło mi 40 minut (a patrząc po osiągnięciach, tylko 70% posiadaczy tej gry doszło do tego momentu!).

Nie jest to rozrywka na długie godziny, bardziej ciekawostka. 5/10.

ocenił(a) grę na 7
_Garret_Reza_

Co do początkowych etapów w pełni się z tobą zgadzam, ale gra rozwija skrzydła w końcowych poziomach, przy któych polegniemy kilka/kilkanaście razy; przy czym wymaxowanie gry nie jest ogromnym wyzwaniem a daje mnóstwo satysfakcji przy braku frustracji (po przejściu wszystkich etapów odblokowują się nowe nazwane Forever - nie wiem czy dosłownie trwają w nieskończoność, ale napewno jest ich powyżej 5 ;d) Grę w pełni polecam - kupiłem wraz z niedawną akcją Humble Indie Bundle - gra na krótkie posiedzenia jak i na 1-2 godzinne sesje, ode mnie 7/10

PS. Gra na początku skojarzyła mi się z pierwszą fazą gry Spore ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones