PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608009}
8,2 5 599
ocen
8,2 10 1 5599
Civilization V
powrót do forum gry Civilization V

Civilization

ocenił(a) grę na 8

Grałem we wszystkie części i tak dla mnie 3 była najlepsza w dalszych częściach graficznie się mi nie podoba

Siarzewski

podobnie zaczynałem od 1 i do dzisiaj gram. Myślę że dobrze że 5 różni się od 4 i 3, że nie jest tak że z kolejną częścią ulepszana jest tylko i wyłącznie grafa a zasady takie same. W 5 nie mamy religii która z początku mnie drażniła w IV ale przełamałem się i jakoś z czasem mi przy pasowała. W 5 największą zaletą jest prowadzenie walki (jedna jed na jednym polu) oraz wolne miasta, super sprawa.

Dużymi minusami poziom trudności, zbyt prosta no i dyplomacja uboga, wystarczy że ktoś się staje sąsiadem to juz za kilka naście tur wojna z nim. 3 i 1 jednak najlepsze, może 6 będzie taką syntezom 3 4 i 5 było by fajnie.

ocenił(a) grę na 9
kajjoje

3 najlepsza!!! agreed ;)

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

W pierwsza czesc gralem jeszcze na Amidze 1200, byla chyba na 4 dyskietkach :)

ocenił(a) grę na 3
Siarzewski

Najlepszą cywilizację zrobiła konkurencja. W Call to power 2 mogłem grac godzinami i mi się nie nudziło. Tutaj natomiast wszystko mi się wydaje niedorobione. Najbardziej mnie kuje brak przyszłości, zmiany ustroju (albo nie wiem gdzie włączyć albo tego nie ma) oraz niemożność nazwania przywódcy po swojemu. Co jak co ale Kazimierza Wielkiego lubię najmniej z polskich władców no a właśnie muszę nim ciągle grać. Generalnie to było wielu którzy zrobili dla kraju więcej. Choćby J.Piłsudski, Bolesław Chrobry, Władysław Jagiełło. Dlaczego dali akurat Kazimierza Wielkiego ?

ocenił(a) grę na 7
SirDrX

I tak lepiej niż Jadwiga z VI-ki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones