PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613949}

Apostołowie: Święte Ziemie

Disciples: Secred Lands
7,7 686
ocen
7,7 10 1 686
Apostołowie: Święte Ziemie
powrót do forum gry Apostołowie: Święte Ziemie

Gra znana pod kilkoma nazwami Disciples: Sacred Lands/Disciples: Święte Ziemie oraz Apostołowie: Święte Ziemie. Nie można ukrywać że o grze jakoś szczególnie głośno nie było, ze względu na sam fakt że Herosy 3 wyszły dużo wcześniej niż Apostołowie. Nie mniej jednak Disciples było równie udaną produkcją, co prawda niektóre jej elementy nie przeszły próby czasu a w dniu premiery były po prostu świetne. To jednak Apostołowie potrafili wnieść coś całkiem nowego względem znanych każdemu Herosów.
Osobiście miło wspominam ten tytuł, nie jest on jakiś wybitny ale nawet dziś gra się przyjemnie. Do tego PL dubbing który brzmi bardzo dobrze, kuriozalnie pan Siemianowski narrator inie tylko również dubbingował Herosów III :D. I dobrze bo bardzo przyjemnie się go słucha, a mojej opinii PL > ENg i tyle w temacie. To były jeszcze te czasy, gdzie Polski dubbing był robiony z jajem, gdzie aktorzy byli dobierani dość dobrze, a głosy aż tak często się nie dublowały jak dziś.

W swojej kolekcji mam trzy edycje tej gry !!, tak się uzbierały po prostu. Pierwsza to CARTON BOX z 2001 roku, druga to z CLICA z Maja 2002 roku, a trzecia to z Extra Klasyki ale nie wiem który to był rok wydania. Miło wspominam tą serię, dla mnie była ona bardzo udana, nie był to HIT na miarę Herosów ale swoje patenty posiadał, co właśnie sprawiało że gra się wyróżniała :).

https://www.youtube.com/watch?v=o5duXeDnijQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones