PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428009}
24
chce zobaczyć

American Heiress
powrót do forum serialu American Heiress

Jest jakaś szansa, żeby to zobaczyć?

użytkownik usunięty
irminsoon

Coś chyba nie za bardzo spodobał się im ten serial, skoro powstał tylko jeden sezon, a chętnie popatrzyłabym na McCord. Ciekawi mnie jak rozwinie się jej kariera? I czy w ogóle się rozwinie.

Ja też bardzo chętnie popatrzyłabym na AnnaLynne, nie tylko w tym serialu! Mam nadzieję, że jej kariera się rozwinie, bo od czasu zakończenia 90210 w niczym jej nie widziałam :( Najlepiej, jakby dostała rolę w jakimś serialu, chociaż w filmach też jest świetna (np. Excision) <3

użytkownik usunięty
irminsoon

Racja. Widziałam ją w 2 filmach min. w Excision własnie. Bardzo ją lubię, jest taka naturalna w filmach i uwielbiam na nią patrzeć. Ogólnie jako aktorka jest bardzo lubiana, bo jest wesoła zabawna i zawsze uśmiechnięta. Nadal spotyka się z tym od wampirów? To już dosyć długo są

Ja ją uwielbiam, moja ulubiona aktorka, idolka, autorytet! Jest bardzo lubiana też ze względu na działalność charytatywną! :) Nie, już dawno nie jest z Kellanem Lutzem. Teraz spotyka się z Dominic'iem Purcellem (Skazany na śmierć), są już ze sobą ok. 2 lat.

użytkownik usunięty
irminsoon

Z tym starym dziadkiem? Własnie kojarzę go z kilku filmów i też ze Skazanego. Ojej ale nie pasuje do niej;/ Mógłby być jej ojcem, ile on ma ze czterdziechę?
Ale ja tak mam samo, w sensie, że ją uwielbiam, jest śliczną i bystrą kobietą. Chciałabym tak wyglądać jak ona.

użytkownik usunięty
irminsoon

Nieładnie jej w ciemnych włosach, zobacz jak ją to postarzyło: http://cdn.sheknows.com/articles/2011/07/annalynne-mccord-boyfriend.jpg

I zobacz jakie wstrętne znalazłam zdjęcie jej i Diminica: http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/headlines/2014/01/annalynne-mc cord-bikini-beach-babe-with-shirtless-dominic-purcell.jpg

Dominic ma 44 lata, jest między nimi różnica 18 lat :) Wolałam ją z Kellanem, oczywiście, ale z Dominic'iem tworzą zgodną parę już od ponad dwóch lat i naprawdę się kochają :)
Dla mnie AnnaLynne będzie zawsze idealna, obojętnie w jakim kolorze włosów, ale wolę ją w blondzie. Brąz ją tylko troszeczkę postarza, a ona twierdzi, że czuję się w tym kolorze lepiej, so...
Wcale nie takie straszne :D

Srsly, ja nigdy nie stwierdzę, że zdjęcie AnnaLynne jest brzydkie, albo ona wygląda niekorzystnie, nie ma takiej opcji :D

użytkownik usunięty
irminsoon

Nikt nie jest idealny niestety :] choć w sumie to nawet dobrze ;)

No niby nie, ale AnnaLynne jest dla mnie ideałem piękna i osobowości, o! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones