Warren BeattyI

Henry Warren Beaty

8,1
2 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Warren Beatty

Muszę przyznać, ten to sobie poużywał, byli co prawda lepsi ale i tak liczba robi wrażenie

FuckYea

Łykaj dalej te bujdy :D

accadacca

Dokładnie :-)

accadacca

ciekawe jak to policzyli może tyle widział w swoim życiu

użytkownik usunięty
FuckYea

Nie liczy się ilość, a jakość.

FuckYea

Ostatecznie ożenił się z niezbyt urodziwą Annette Bening...

madz20

Nie lubię jeśli ktoś ocenia urodę aktorek/aktorów i sam tego nie robię...liczy się przecież talent;). No ale tutaj muszę ostro oponować..Gdzie Anette Bening jest mało urodziwa? W którym miejscu? Przecież za młodych lat była to naprawdę ładna aktorka, z figurą o której nie można powiedzieć złego słowa..

TomasT

Nie bardzo rozumiem w jakim celu posiłkujesz się niesławnym i wyświechtanym frazesem o nieocenianiu urody aktorek... Co ten temat ma wspólnego z merytoryczną dysputą? Nic - to luźny, lekko głupkowaty temat, więc jak najbardziej na miejscu jest moja lekko cierpka uwaga pod adresem urody kobiety, które usidliła sławnego łamacza serc niewieścich. Nie jest przecież tajemnicą, że Beatty był kojarzony z takimi pięknościami jak chociażby Faye Dunaway, Julie Christie, Natalie Wood czy Jane Fondą. Na ich tle Annette Bening wypada miernie, bo i talent nie ten i uroda nie ta. Bening była i jest kobietą, której Stwórca poskąpił większej urody oraz uroku osobistego, czaru i seksapilu, co sprawie, że jest niezbyt interesująca.

madz20

Akurat to nie był wyświechtany frazes..Ja tak po prostu uważam. No i gust jak widzisz jest kwestią dyskusyjną;). Ja uważam, że Anette Bening można co najmniej postawić obok tych artystek, które wymieniłeś..Warren Beatty widocznie uważał podobnie;).

TomasT

Nie był bo jest i będzie. Inna sprawa, że nie dość, że wyświechtany to nijak pasujący do kontekstu rozmowy. Rozumiem, że nie znasz kunsztu i dorobku aktorskiego Fondy i Christie skoro stawiasz Bening na równi z nimi. Cóż powodzenia w trwaniu w niewiedzy.

madz20

Ekhm.."nie był, bo jest i będzie"- to jest właśnie frazes..Natomiast to co ja napisałem to moje poglądy. Polecam dokładną analizę znaczenia słowa frazes;). Rozumowanie a domysły to dwie różne rzeczy. Kunszt aktorski i uroda również.

TomasT

Poszczekujesz jak mały, zakompleksiony szczeniaczek - ani to mądre ani celne ani zabawne. Cóż grunt, że zapewnia Ci to satysfakcję i możesz sobie "pomerdać ogonkiem", ja jednak nie mam zamiaru brać udziału w tej zabawie - przywykłam do rozumniejszych interlokutorów - niech kto inny rzuci Ci kostkę.

madz20

Tyle, że to nie ja szczekałem i nie ja obrażałem. Świadczy o Twoim dość mało przyjemnym charakterze- ale to Ty już sama siebie znasz..uwierz, że żałuję że się odezwałem nie spodziewałem się frontalnego ataku jadem, wyzwisk itp..

FuckYea

No ale skądwiesz? Widziałeś?

FuckYea

Pierwsze słyszę, ale policzmy. Gdy to pisałeś miał 75 lat.
Załóżmy, że zaczął "obrabiać" laski od 18. roku życia. Bzykał więc przez 57 lat.
57 lat x 365 dni w roku = 20.805.
20.805 / 12.775 = prawie 1,63 dnia.
0,63 x 24h = 15,12.
To znaczy, że co dobę i 15 godzin musiałby bzyknąć inną kobietę.
I tak przez 57 lat, piątek, świątek, nawet gdy był obłożnie chory:-)

FuckYea

Oby go skremowali, bo inaczej trumny nie domkną (stojący wałek) ;)

FuckYea

Oby go skremowali, bo inaczej trumny nie domkną(stojący wałek) ;)

FuckYea

i zdolny do tego!
https://www.youtube.com/watch?v=-tlhiCdQe1Y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones