James CaanI

James Edmund Caan

8,1
14 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Caan

w Ojcu Chrzestnym ...szkoda ze potem grał juz w słabych filmach

konrii_2

Wielka szkoda, bo właśnie on obok Marlona Brando podobał mi się najbardziej , i dzięki niemu postać Santina podobała mi się najbardzie :]

Santino

Nie sposób się nie zgodzić ! Sonnego zagrał kapitalnie. Jego rola życia.

użytkownik usunięty
moorgooth

Hej, ale nie można zapominac o jego kreacji w "Misery" oczywiście nie jest tak dobra jak Sonnego w "Ojcu chrzestnym" ale tam też zagrał dobrze.

konrii_2

Chyba on grał super Sonnego. A swoją drogą to mi też się podobała jego
gra w "Ojcu Chrzestnym":D

konrii_2

Mi tez sie bardzo podobal w "Ojcu chrzestnym". Naprawde, najlepsza jego rola :).

konrii_2

Obejrzyjcie sobie 'Misery', tam też pokazał klasę.

mnjhau

Wszystko racja aczkolwiek wydaje mi się, ze jego fizjonomia w ogóle nie pasowała do Sonnego w książce Puzo.

szymus66

fakt,ale powiedz szczerze wyobrażasz sobie kogokolwiek innego w tej roli ?:)
nie musisz odp. pozdro

indianacannab

swoją drogą Luca Brasi też odbiegał wyglądem od postaci książkowej

konrii_2

Nie nazwałbym słabymi filmami "Misery" czy "New York I love you"...

konrii_2

Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz obejrzałem po raz pierwszy "Ojca chrzestnego". I rzeczywiście, James Caan jest znakomity, a jego Sonny Corleone to moja ulubiona postać z tego filmu.

Ale miał też świetną rolę w "Złodzieju". W "El Dorado" trochę za dużo się uśmiechał, choć to też naprawdę dobry film.

NickError

czasami lepiej taki film obejrzeć później, wtedy inaczej się wszystko odbiera; a nawet jeśli do filmu się wróci po obejrzeniu jako dzieciak, to już nie to samo :)
wspaniała rola p. Caana :)

konrii_2

Najlepsza postać w filmie, przebija Pacino.

konrii_2

Nie zapominajcie o roli w "Dogville" Von Triera. Krótka, ale treściwa, a sam film, wiadomo, nie jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones