PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 547 188
ocen
8,6 10 1 547188
9,0 50
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Zazdroszczę tym osobom, które zachwycają się tym filmem, ale ja niestety nie mogłam tego filmu
obejrzeć nawet do końca, bo po prostu mnie nudził. Cały film był monotonny, sceny akcji też były
smętne, caly film taki był.

Vopsie

Chwali się, że nie wystawiłaś w związku z tym miażdżącej oceny.

ocenił(a) film na 10
Vopsie

Bo to jest taki smętny-piękny film. Nie muszą się przecież ciągle strzelać. Osobiście wolę Dawno temu w Ameryce, jednak Ojciec chrzestny to także zacne kino. proszę spróbować za kilka lat, może wtedy się spodoba!

artur_fa

Nie chodziło o to, że się ciągle nie strzelają czy coś takiego tylko , że cały film miał ciągle taki sam klimat.

ocenił(a) film na 10
Vopsie

Bo wbrew temu do czego nauczyły nas te filmidła z Hollywood, to życie gangstera jest w 99% nudne, a cały sens obraca się głównie w sferze abstrakcji.

Pozdrawiam

Krychu__M

Nie chodzi mi o scenariusz tylko o klimat filmu. Cały smutny i smętny. Jest dużo filmów, które są dokładnie takie same, ale po prostu coś w nich jest, a tutaj tego "czegoś" się nie doczekalam ://

ocenił(a) film na 10
Vopsie

No cóż, jeden ma takie odczucia, drugi inne. Całe szczęście, że się my ludzie różnimy między sobą.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones