PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843956}
5,8 11 326
ocen
5,8 10 1 11326
5,1 35
ocen krytyków
Maestro
powrót do forum filmu Maestro

Najpierw nakręcił Narodziny gwiazdy, o których Streisand słusznie powiedziała, że są wtórne. Teraz kręci to - apogeum samouwielbienia. Pewnie cały czas w czasie zdjęć sobie powtarzał: gram i kręcę pod Oscara, muszę szarżować... Takie mam wrażenie. Niestety, geniuszu Bernsteina w tym filmie nie widzę, a szkoda, bo był to genialny muzyk.

patrice_filmweb

Barbie sama jest wtórna

Malgorzata_Napiorkowski

tak samo genialny jak twoja Baśka

Malgorzata_Napiorkowski

W sumie w ogóle nie wiem, o co Ci chodzi - jaka Barbie, jaka moja Baśka? Umiesz merytorycznie? Pełnym zdaniem? Na temat?

ocenił(a) film na 3
patrice_filmweb

Mam to samo odczucie. Film od początku jest przez to sztuczny i nieangażujący.

patrice_filmweb

Obejrzeć obejrzałem... i tyle. nie wiem co Cooper chciał w tym filmie przekazać, pokazać, bo oprócz walorów czysto artystycznych, scenograficznych itp. na prawdę nie wiem co ten film miał do powiedzenia poprzez ukazanie postaci Leonarda, poza tym że był utalentowanym muzykiem.

puchoo

Ten film miał pokazać nie Bernsteina, lecz Coopera - jako wspaniałego aktora i reżysera.

patrice_filmweb

aktorem jest dobrym, ale ten film mogę określić tylko i wyłącznie jako self-indulgence.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones